تفاوت بین اندازه لیوان سفر ( تراول ماگ )باید معنی داشته باشدلیوان مسافرتی یکی از کاربردی ترین و طبیعت پسندترین راه حل ها برای نوشیدن قهوه در تعطیلات است که مطابق با سلیقه ها و مصارف مختلف تولید می شود. در این مقاله به سوالاتی می پردازیم که ممکن است به ذهن افرادی خطور کند که برای اولین بار تصمیم به خرید لیوان مسافرتی دارند. اندازه لیوان های مسافرتی در گوش ما چه چیزی را زمزمه می کنند؟ آیا در خارج از منطق بین‌بعدی ما تفاوت‌های مداومی وجود دارد که ما از آنها اطلاعی نداریم؟ و کلی خیلی بیشتر. 

با گرم شدن هوا، همه از قبل شروع به فرار کرده اند تا در اولین فرصت استراحت کنند. برخی از ما در صندلی‌های آفتاب‌گیر پول می‌ریزیم، برخی از ما در کمپ استراحت می‌کنیم، برخی از ما به دنبال یک تعطیلات با قایق کوچک هستیم... اگر هنوز به تعطیلات نرفته‌اید، نگران نباشید. ما هم هنوز نتونستیم بریم بیرون اما ما می خواهیم هر چه زودتر در یک مکان آرام کمپ بزنیم. مهم نیست که از کدام گروه باشیم، وجه اشتراک ما یکسان است. چگونه می توانیم قهوه خود را به کاربردی ترین روش دم کنیم؟ چگونه به راحتی آن را با خود حمل کنیم؟ 

افرادی که می خواهند قهوه خود را به راحتی حمل کنند و آن را فوراً در سفر دم کنند، معمولاً انواع لیوان های مسافرتی را ترجیح می دهند. در پایان مقاله ما، بیش از یک لیوان مسافرتی را پیدا خواهید کرد که ما به شما توصیه می کنیم. به غیر از شیشه قمقمه که مخصوصاً به مفهوم تعطیلات مربوط می شود، چند پیشنهاد خواهیم داد. با این حال، این بار قمقمه با حجم بالا را در نظر نخواهیم گرفت. اگر می خواهید با انجام تحقیقات جامع تری به سفر خود ادامه دهید، لینک مربوطه را در زیر برای شما می گذاریم.

نکاتی که هنگام خرید لیوان مسافرتی باید در نظر بگیرید

اگرچه از آن به عنوان یک لیوان مسافرتی نام برده می شود، اکثر محصولات برای طیف گسترده ای از کاربردها جذاب هستند. به همین دلیل، اگر شما یک لیوان مسافرتی دارید، می توانید آن را در خانه یا محل کار و به طور خلاصه هر کجا که بخواهید استفاده کنید. با داشتن قمقمه نه تنها سطح زندگی خود را بالا می برید، بلکه از استفاده از لیوان های یکبار مصرف نیز جلوگیری می کنید. نباید فراموش کرد که قمقمه مهمترین ابزاری است که از ضایعات در مناطقی که از فنجان های یکبار مصرف استفاده می شود مانند مصرف قهوه و چای جلوگیری می کند. حالا که هوشیار شدیم، یعنی دانش خود را تازه می کنیم :)، می توانیم به سراغ این موضوع برویم که در خرید لیوان مسافرتی باید به چه نکاتی توجه کرد.

 


علاءالدین ترماواک با طراحی بسیار مینیمال محصولی است که می توانید برای استفاده روزانه و در تعطیلات از آن استفاده کنید. استفاده و تمیز کردن آن بسیار آسان است. با توجه به قیمت آن می توان گفت که یک محصول با عملکرد کامل قیمت است. قهوه شما را از لحظه دم کردن 2.5 ساعت گرم نگه می دارد. قابلیت نگهداری نوشیدنی های سرد تا 4.5 ساعت را دارد. اگر یخ اضافی برای نوشیدنی های سرد اضافه کنید، می توانید این روند را طولانی کنید. در صفحه وب Thermos World می توانید به رنگ های مختلف محصول دسترسی پیدا کنید. 


شما میتوانید از طریق لینک زیر تراول ماگ و فلاسک های مورد علاقه خود را بررسی و خرید نمایید:


https://karaca-iran.com/%D8%A2%D8%B4%D9%BE%D8%B2%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87/%D8%B8%D8%B1%D9%88%D9%81-%D9%86%D9%88%D8%B4%DB%8C%D8%AF%D9%86%DB%8C/%D9%81%D9%84%D8%A7%D8%B3%DA%A9?sorting=price